יום שני, 6 בספטמבר 2010

הנחיה משולבת וידיאו בסמסטר 2011א'


טכנולוגיית ההוראה באמצעות וידאו משולבת באו"פ בשלוש צורות עיקריות: שידור וידאו לבתים, וידאו קונפרנס (VC) וכיתה וירטואלית. צורות אלו שונות זו מזו בעיקר בסוגי האינטראקציה המתאפשרת עם ובין הסטודנטים.

  • בהוראה באמצעות שידור וידאו לבתים הקשר בין הסטודנטים למנחה, ובינם לבין עצמם, מתבצע בעיקר באמצעות הצ'אט, אך ניתן גם להתקשר למנחה לאולפן.(מידע נוסף ודוגמאות)

  • בכיתות הוידאו קונפרנס מועבר השידור בין כיתות הוידאו קונפרנס ברחבי הארץ כשהסטודנטים המשתתפים בשיעור יכולים לראות את המנחה ואת הכיתות המרוחקות, לשאול שאלות או ולהשתתף בדיון. סטודנטים הצופים בשיעור מהבית, יכולים להעביר למנחה שאלות בצ'אט. (מידע נוסף ודוגמאות)

  • הכיתה הוירטואלית מדמה אינטראקציה של כיתה רגילה, כאשר כל הסטודנטים והמנחה נמצאים במהלך השעור באתר השעור, כל אחד לפני מחשבו הפרטי. הסטודנטים יכולים להצביע, לשאול שאלות, להגיב לשאלות המנחה בקול או בצ'אט, לכתוב על גבי ה"לוח" המשותף לכולם ועוד. (מידע נוסף ודוגמאות)


    בסמסטר הקרוב (2011א) אנחנו מציעים הנחייה באמצעות טכנולוגיות וידיאו במגוון רחב של קורסים (אם הרשימה לא נפתחת, לחצו על "חפש" והמתינו לטעינה מחדש של הדף) .

    חשוב לדעת שגם סטודנטים שאינם נרשמים לקבוצות ההנחיה באמצעות טכנולוגיות וידיאו, יכולים, במרבית המקרים, לצפות בהקלטות של השעורים השונים.



אין תגובות: